Cześć, tu Anna i Andrzej. Jesteśmy home stagerami czyli  osobami profesjonalnie przygotowującymi nieruchomości do sprzedaży i wynajmu. Od lat z pasją pomagamy naszym klientom szybko i korzystnie sprzedawać i wynajmować  ich nieruchomości.

Czym jest Home Staging?

Home staging to profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu składające się z całego szeregu zabiegów powodujących, że Twój dom lub mieszkanie stanie się atrakcyjniejsze  dla potencjalnych nabywców czy najemców.  To działania, dzięki którym szybciej i za lepszą cenę sprzedaż lub wynajmiesz nieruchomość.

Czy to się opłaca?

Podstawową zasadą home stagingu jest opłacalność. Czy to się opłaca, pytamy przed każdą metamorfozą. Czy każda złotówka i minuta zainwestowana w home staging zwrócą się z przysłowiową nawiązką? Przecież nikt nie chce dokładać do sprzedawanej nieruchomości. Zaś mieszkanie na wynajem ma zarabiać a nie generować koszty. Home staging to inwestycja. Inwestycji nie w nieruchomość a w proces jej sprzedaży czy wynajmu.  Inwestycji, która spowoduje, że sprzedaż lub wynajem będą bardziej opłacalne. Koszt home stagingu to ok 1-2% wartości nieruchomości a dobrze wykonany staging  przyspiesza sprzedaż lub wynajem nawet o 40% i zwiększa wartość nieruchomości o ok. 10%.

Jak to zrobić?

Nie picujemy, nie ukrywamy wad. Eksponujemy zalety i  pokazujemy potencjał. Home staging to nowoczesny marketing oddziałujący na wiele zmysłów i sfer. To nie są cytryny na kuchennym blacie i czerwona poduszka na kanapie. To pokazanie Twojej nieruchomości w jej najlepszym wydaniu, takim, które spodoba się większej liczbie potencjalnych klientów, przyspieszy transakcję  i pozwoli uzyskać dobrą cenę.

Pomogliśmy wielu właścicielom. Mamy w swojej ofercie usługi dopasowane do różnych potrzeb i budżetu. Sprawdź naszą ofertę (link) lub po prostu zadzwoń lub napisz.